Menu Kalendář akcí 2022
  • Mapa

Rozvozy květin a doplňků

Velkoobchod květin Klia zajišťuje dovoz květin, zeleně a floristických doplňků. Květiny dovážíme do všech rozvozových míst. Pravidelně, obvykle dvakrát týdně, dodáváme čerstvé květiny prvotřídní kvality květinářstvím, floristům a dalším velkoobchodním zákazníkům až do místa jejich podnikání.

Špičkové vybavení pro dovoz květin

Naše rozvozové automobily jsou pro dovoz květin perfektně zařízeny. Jejich nákladní prostory jsou za účelem zachování perfektní kondice květin opatřeny chladícím zařízením pro letní období a topením pro chladnější část roku. Květiny jsou tak převáženy v optimálních podmínkách za každého počasí a po celý rok. Proto se k Vám vždy dostávají čerstvé a kvalitní.

Vozidla společnosti Vonekl pro dovoz květin jsou navíc vybavena prosklením stropu nákladní skříně, díky čemuž můžete zboží vidět v přirozeném světle. Při dovozu květin zajistíme jejich prodej včetně veškerých náležitostí. Pro účely vystavení prodejních dokladů přímo na místě vozy disponují počítačovými terminály a tiskárnami.

Komfortní dovoz květin

Při využití našeho dovozu květin nakoupíte floristické zboží s maximálním pohodlím! K objednání dovozu květin můžete využít speciální telefonní kontakt pro každý rozvoz, nebo náš internetový obchod.

Kromě osobního nákupu dekorací v prodejních místech naší společnosti,  může být velikým pomocníkem internetová forma obchodu E-shop. Téměř celou aktuální nabídku doplňků včetně nového zboží, můžete vidět i objednávat přes internet. Vyvinuli jsme systém, při kterém je vyfoceno všechno zboží, které je zařazeno do nabídky a zobrazí se v nabídce. Opravdu tak vidíte to, co kupujete, včetně ostatních parametrů. Tento systém je možné využívat v součinnosti pravidelných firemních rozvozů květin nebo i využitím rozvážkových firem.

Zaujalo Vás to?

Zaujala Vás naše nabídka, způsob jakým pracujeme a chtěli by jste s námi spolupracovat? Není to nic jednoduššího, než nás kontaktovat  ...

Zjistíme, co pro Vás můžeme udělat a domluvíme se. 

Nahoru